Flamengo - Fluminense bedava izle 12 Ekim

Flamengo - Fluminense maci bitmistirAdriano'dan bomba açıklama: Ego takımı bölebilir! Adriano'dan bomba açıklama: Ego takımı bölebilir!


Yaşı 32 ama sahada gençlere taş çıkartırcasına savaşan bir isim Adriano Correia. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile arkadaşlarına güç katan Brezilyalı, kendisi hakkında bilinmeyenler, hocası Şenol Güneş ve daha birçok konu ile ilgili Habertürk’e samimi açıklamalarda bulundu.

Geldiği günden bu yana sempatik hareketleri ve mütevazı kişiliği ile öne çıkan Beşiktaş’ın en deneyimli oyuncularının başında gelen Adriano ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Şenol Güneş ile aran nasıl? Şenol Hoca’nın en belirgin özelliği nedir? "Şenol Güneş gerçekten değerli ve farklı bir insan... Kapısı oyunculara her zaman açık... Bir teknik adam için en önemli özellik bu. Bazen saygıdan dolayı insan bir adım geride kalabiliyor."

"Oyuncu ile ilişkisi önemli. Antrenörün, futbolcu ile ilgili bilmesi gereken şeyler var. Futbolcunun da öyle... Çok tecrübeli. Futboldaki geçmişi belli..." "Bizim için babacan, sembol bir isim. Bizim kendi aramızdaki ego çatışmasını önleyen insandır Şenol Güneş. Çünkü ego, iyi bir şey değil. Çünkü takımı bölebilir." "Bu egoyu bastıran hocamızdır. Bizi aynı hedefe çok iyi şekilde hazırlıyor. Oyuncuyuz, iyi günlerimiz ve kötü günlerimiz var. Aynı gemideyiz. Hoca bunu hep hatırlatıyor. Hep iyi niyetli olarak yanımızdaki arkadaşımıza yardım etmek lazım. Hoca herkesten alacağını alıyor."

Hiç yorum yok: