Belçika - Rusya basketbol macini izle 4 Eylul

Belçika - Rusya maci bitmistirBeşiktaş, Vida'da son kararını verdi!


Vida'yı kadrosuna katmak için Dinamo Kiev'li yöneticilerle görüşen Beşiktaş istediğini alamadı. Kartal, her konuda anlaştığı Vida'yı devre arasında takıma katacak. Ukrayna ekibi, görüşmelerden istediğini alamayınca Hırvat stoperin adını UEFA listesine yazdı. Böylece Pepe, Negredo, Lens, Medel ve Orkan'ı kadrosuna katan Kartal, yaz transfer dönemini 5 transferle noktalamış olacak.

beINSports'ta yer alan haberde; teknik heyetin yapılan transferlerden oldukça memnun olduğu, kurulan mevcut kadronun yeterli olduğunu yönetime bildirdi. Dün akşam Şenol Güneş ve Fikret Orman yemekte bir araya gelirken takımın planlaması konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Şenol Güneş Milli takımlar için verilen aranın takıma iyi geldiğini ve Porto maçı öncesinde takımın temposunun daha da yükseleceğini Başkan Fikret Orman'a aktardığı öğrenildi.

Beşiktaş'ın transfer etmek için girişimlerini sürdürdüğü Hırvat stoper Domagoj Vida, Dinamo Kiev'in bugün açıkladığı UEFA kadrosunda yer aldı. Vida'nın, Hırvatistan'ın Kosova ile oynadığı maç öncesi ülkesine gitmeden önce Kiev'de takım arkadaşlarıyla vedalaştığı öğrenildi.

Hiç yorum yok: